• Rekrutacje

  • Doradztwo personalne

  • Warsztaty rynku pracy

Samodzielny Specjalista ds. Sprzedaży

Praca stacjonarna Miejsce pracy Łódź, Teofilów, Firma Alumetal Technik

Zadania

 Obsługa  Klienta, przyjmowanie zamówień, organizacja wysyłek
 Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów
 Realizacja założeń planu sprzedaży (rynek: cała Polska)
 Negocjacje warunków handlowych
 Raportowanie wyników w systemie CRM

Oczekiwania

Doświadczenie w doradztwie i sprzedaży rozwiązań dla przemysłu (mile widziane umiejętności w obszarze sprzedaży doradczej)
Doświadczenie w prowadzeniu skutecznego poszukiwania potencjalnych klientów (np. cold call, cold mail)
Min. 3-letnie doświadczenie pracy w charakterze przedstawiciela technicznego / inżyniera sprzedaży
Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych z technologami i kupcami technicznymi
Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2

Oferta

Szkolenia produktowe (wyjazdy do naszych dostawców)
Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży metalurgicznej
Możliwość rozwoju zawodowego
Ubezpieczenie grupowe
Umowę o pracę
System motywacyjny

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji mogą przesyłać cv na adres hrsolo@hrsolo.pl

W temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska: Specjalista ds. Sprzedaży

wyślij swoje CV