• Rekrutacje

  • Doradztwo personalne

  • Warsztaty rynku pracy

O nas

 

Najcenniejszym i najważniejszym kapitałem każdej organizacji są ludzie – to prawda, do której nie musimy Państwa przekonywać. To właśnie pracownicy decydują o sukcesie firmy, tworzą jej wizerunek i charakter. Poszukiwanie „tych właściwych” jest wobec tego kluczowym procesem dla funkcjonowania organizacji, którego znaczenia nie można zignorować.
Identyfikacja „właściwych” kandydatów jest na ogół procesem niezwykle złożonym i wymagającym pełnego zaangażowania firmy chcącej zwiększyć swoje zasoby. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc. Jako  doświadczeni specjaliści w branży HR, proponujemy kompleksowe wsparcie w zakresie rekrutacji, wdrażania nowych pracowników i budowie zespołów, a także tworzenia nowych funkcjonalnych struktur biznesowych.

 

Co nas wyróżnia?

 

W ciągu całego roku rekrutujemy średnio dwie osoby tygodniowo. Jesteśmy skuteczni i profesjonalni. Klienci, którzy nam zaufali stale korzystają z naszych usług i zapraszają nas do realizacji nowych projektów. Wiemy, że liczą się szczegóły więc przywiązujemy do nich dużą wagę. Stawiamy na efektywną komunikację w relacji: klient – rekruter – kandydat, bo tylko taka pozwala w równym stopniu zadbać o potrzeby każdej ze stron. Świadomość, że potencjalny pracownik to kolejna cegiełka w wizerunku i funkcjonowaniu firmy powoduje, że każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem. Podejmując się pracy dla Państwa zaciągamy zobowiązanie, na realizację którego dajemy gwarancję, dlatego kierujemy się zasadą: „znaleźć właściwych ludzi na właściwe miejsca”.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół HRSOLO