• Rekrutacje

  • Doradztwo personalne

  • Warsztaty rynku pracy

Księgowa w Dziale Administracji Budynków Mieszkalnych

Pracodawca MZURI Sp. z o.o. – miejsce pracy: Łódź

Główne zadania

  • Prowadzenie dokumentacji, ewidencji i korespondencji dotyczącej lokali mieszkalnych i gospodarczych
  • Rozliczanie mediów (woda, energia, gaz), bieżąca współpraca z dostawcami
  • Zbieranie i analizowanie ofert dostawców i wykonawców usług
  • Podpisywanie umów z dostawcami i wykonawcami usług
  • Koordynowanie realizacji zadań administracyjnych
  • Współpraca z lokalnymi opiekunami budynków

Wymagania

  • Samodzielność, terminowość, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na stanowisku księgowego /-ej w administracji budynków w okresie minimum 3 lat
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania nieruchomościami
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe)
  • Bardzo dobra obsługa programów Word i Excel (mile widziany program do obsługi administracji budynków)
  • Komunikatywność oraz umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Chęć realizacji ambitnych celów i rozwoju zawodowego

Oferta

  • Współpraca na podstawie umowa zlecenia lub w oparciu o działalność gospodarczą
  • Praca dla jednego z liderów rynku nieruchomości
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zostanie w przyszłości wspólnikiem w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie, część stała plus dodatkowe, bezpośrednio powiązane z rozwojem obszaru administracji
  • Dodatkowe systemy premiowe
  • Opieka medyczna w POLMED
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Narzędzia pracy (komputer, telefon)

Zgłoszenia proszę przesyłać do 30.04.2021r. na adres hrsolo@hrsolo.pl

wyślij swoje CV